Przystanąć na chwilę, pomyśleć, docenić. /to wszystko/

***

Te wszystkie podsumowania, obietnice, przemyślenia, aż w końcu postanowienia. To wszystko jest dzisiaj takie małe i nieważne, nieistotne. To tylko data, jakieś odgórne, narzucane przez innych i media zobowiązywanie się do czegoś, co czasami jest nieosiągalne i ciężkie do przeskoczenia. Nigdy nie rozumiałam po co, skoro tak wiele można zmienić każdego jednego dnia z trzystu-sześćdziesięciu-pięciu dni w roku. Nie róbmy czegoś wbrew sobie. Cieszmy się codziennie, zaczynajmy coś bez względu na dzień w kalendarzu.

Postanowień nigdy nie robię, natomiast zawsze lubiłam podsumowywać dany rok. Taki rachunek dla samej siebie. Połechtanie swojego ego. Aaah, że to, że tamto. Rok 2016 to niewątpliwie czas olbrzymich zmian w moim życiu, czym poniekąd dzieliłam się z Wami tutaj. Ciężko mi napisać, że był to najpiękniejszy rok w moim życiu, w końcu tak wiele jeszcze przede mną. Ale z ręką na sercu – naprawdę … był to najpiękniejszy rok w całym moim, 24letnim życiu i nie wiem czy któryś z kolejnych będzie w stanie go pobić.

Tylko rok, a tak wiele może się wydarzyć.

Wszystkiego dobrego Kochani na ten cały, okrągły Nowy Rok! Sukcesów na każdej jednej płaszczyźnie, ale przede wszystkich poczucia bliskości, bezpieczeństwa i wsparcia od najbliższych, bo sama wiem, jak to jest istotne, aby dalej rozkwitać. Mądrych decyzji. I dawania z siebie wszystkiego co najlepsze, każdego jednego dnia.

Bądźcie ze mną dalej, ściskam, Asia!


Nasz rok w skrócie:

11faa42c-f14a-448b-aa36-f0714ce91da8

withi

Reklamy

One thought on “Przystanąć na chwilę, pomyśleć, docenić. /to wszystko/

  1. Dina pisze:

    Ja Ci życzę na ten nowy rok żeby w Twoim życiu i w życiu Twojej rodziny takie szczesliwe lata jak ten rok zdarzały Wam jak najczęściej :*

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s