its shouldvitation or invitation ?

***

IMG_6932aa

Bo zamyka w sobie, chowa i zamiast gromadzić, woli pamiętać. Bo podąża swoimi drogami blisko zjawisk i rzeczy, obok których z obojętnością przebiega reszta ćwierć inteligentnego towarzystwa. Bo zna cenę i wagę słów przez co używa ich niezmiernie rzadko, zastępując je zazwyczaj ciepłym milczeniem. Przez szept, zachwyt i wolność.

Zaczęła się prawdziwa jesień. Nareszcie.

Hej. Dzisiaj jest podobno czwartek, oh, seriously? Czas ucieka w niebezpiecznie szybkim tempie, coraz ciemniej za oknem, coraz więcej spraw na głowie. Kropelki jesieni na moich nadgarstkach. Zakradam się po cichu, na palcach, podsłuchuję zawstydzona. Teraz wiem, że dobrze jest czasami spojrzeć na rzeczywistość oczami innych, … albo choć pokołysać się na cudzych rzęsach. Niebo wyprane z błękitu pluje kroplami deszczu, ludzie z niesmakiem mocniej stukają obcasami o chodniki, obrażeni, zamyśleni. Pseudo życiomaniacy. A ja przyglądam się temu wszystkiemu i czuję jakiś wewnętrzny spokój. Chyba jest dobrze, chyba tylko troszkę tęsknię za domem. 68-dni-do-świąt.

PS: Wyprzedaję ubrania, buty, kosmetyki w tym miejscu – kkkkklik ; jest to zakładka pt: Sprzedam, którą znajdziecie tuż pod nagłówkiem na blogu. Będę tam na bieżąco wrzucać różne rzeczy, więc zapraszam do zaglądania. Apropos nagłówka – zmieniłam na bardziej jesienny – myślę że jest ok 🙂

792013-10-16 09.37.28IMG_7082aa 2013-10-16 09.37.38

taaaakie śniadania 

2013-10-16 08.37.28 2013-10-17 14.04.03

withi

Reklamy

Jedna myśl w temacie “its shouldvitation or invitation ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s