Joanna Sensual, oliwka łagodząca + kilka zdjęć

***

Bohaterką dzisiejszego, szybkiego wpisu będzie ta oto oliwka, na którą trafiłam w sumie przez przypadek, buszując wśród wosków, plastrów i innych specyfików do depilacji (dodam cichutko, że niebawem idę na pierwszą depi laserową przy użyciu lasera Light Sheer Duet !). Kim właściwie jest owa oliwka? Z tego co wiem, jest ona również dołączana do plastrów do depilacji Joanna, w opakowaniach o mniejszej pojemności. Podobno była tak wychwalana i wysławiana pod niebiosa, że firma postanowiła udostępnić jej zwolennikom pełnowymiarowe opakowanie – za co dziękujemy.

Oliwka naprawdę łagodzi, i to trzeba napisać na wstępie. Używam jej nawet po kąpieli, w celu nawilżenia, choć nie ukrywam że według mnie NIE WOLNO zastępować oliwką balsamów na dłuższą metę. Nie jest to jakiś super nawilżacz, stąd unikałabym stosowania na suchą skórę. Sprawdza się natomiast idealnie zwłaszcza po depilacji, czy na drobne przetarcia, o czym wyżej wspomniałam, a przy tym pachnie idealnie, łagodzi no i póki co jest dość wydajna.

Tak więc, z całego serca mogę ją polecić.

Cena: około 11 zł/150ml – dostępna na pewno w SuperPharm

PS: Na czas bliżej nieokreślony, ale jak mniemam do odwołania, zmieniam charakter bloga. Przepraszam, ale nie układa mi się ostatnio w niczym, a nie są to raczej rzeczy czy sytuacje, które mogę z siebie tutaj wylewać czy opisywać. Pisać będę, bo chcę podtrzymać tego blozia na życiu, do czasu, aż się jakoś pozbieram i zregeneruję.

PS1: Klikamy i kochamy, as always – każda jedna osoba sprawia mi dużo radości, naprawdę.

PS2: Kilka zdjęć na koniec, stadion, wcześniak, bobas-China i takie tam (bonusowo najbardziej znienawidzony most w Warschau ;<)

Reklamy

5 thoughts on “Joanna Sensual, oliwka łagodząca + kilka zdjęć

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s