at&t hands ad

***

Przeprowadzono ponoć doświadczenie, jakoby najgrubszy i najdłuższy nerw w naszym ciele, mianowicie nerw kulszowy, należący do splotu krzyżowego, był w stanie wytrzymać ciężar ciała ludzkiego, a co za tym idzie – możliwe jest powieszenie się na owym nerwie. Taką sobie ciekawostkę z wykładów przypomniałam, to się podzieliłam, a co. A tak serio, to niezłego grubasa mamy w sobie – kulszowy kolega ma średnicę w granicach 1,5 cm. Kawał nerwu.

A pan Federer po raz 807 udowodnił swoją wielkość i wygrał 70 tytuł w swojej karierze i 6 tytuł WTF. Taaaa, mówcie dalej że stary dziad z niego, że jak to – jak on w ogóle śmie w wieku 30 lat wychodzić, a raczej ledwo wychodzić, na kort i to jeszcze WYGRYWAĆ takie turnieje? Nie wypada Roger, nie wypada. Póki co podziękowania do Ciebie wysyłam, bo jesteś najcudowniejszym facetem na tym globie … zresztą, Ty o tym wiesz.

A sama co? A sama idę zjeść kolacje, wziąć jakąś różaną kąpiel i wskoczyć do cieplutkiego łóżeczka. Jutro wybieram się do Home&You po świąteczne prezenty – jest tam mnóstwo cudowności, także z całego serca polecam.

Pokażę Wam jeszcze niezwykle ciekawą kampanię at&t pt: Hands. Mnie te reklamy totalnie urzekły. Zwłaszcza UK. W ogóle, genialny pomysł!

Bahamas

Australia

Brazil

Canada

China

Egypt

Costa Rica

China

England

Italy

France

India

Japan 

Jamaica

Mexico

Morocco

Mexico

Netherlands

Norway

Paraguay

Russia

South Africa

UK

 

Pozdrawiam gorąco.

Reklamy

5 myśli w temacie “at&t hands ad

  1. Natalia pisze:

    Bardzo pomysłowe! Ciekawe jak mogłaby wyglądać reklama dla naszego kraju, co myślicie o np. bocianie z rąk? 🙂 Aś, skąd Ty bierzesz te różne dziwne rzeczy xD? Pozdrawiam 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s