we found love /

***

It’s like screaming and no one can hear. U almost feel a ashamed, that someone can be that important, that without them u feel like nothing. No one will ever feel how much it hurts. U feel hopeless like nothing can save u, and when its over and it’s gone. U almost wish, u could have all that bad stuff back so u can have the good.

Były i takie momenty, że zapominała że się zmienia. Że dorasta. Że staje się mądrzejsza i bardziej świadoma rzeczywistości. Że przeszłość już nie należy do niej, że straciła kontrolę nad tym co było. Siadała wtedy na krawężniku, mocno zaplatała ręce na klatce piersiowej i przygryzając usta obserwowała ludzi. Ich ruchy. Usta. Oczy. Dłonie.

Bywało i tak, że patrząc w tą straconą przeszłość zapominała o teraźniejszości. Wtedy to, zmarzniętymi palcami, pisała sms’a na jego służbową komórkę. Jedna zwrotna wiadomość, od człowieka teoretycznie tak nieznajomego i obcego, zmieniała w tej chwili wszystko. Wszystko. I znowu miała siłę i energię by żyć. Teraźniejszością.

***

Zrobiłam przemeblowanie w pokoju i w głowie. Aborcję można zrobić do 20 tygodnia ciąży, a w pierwszym trymestrze dziecko potrzebuje jakieś 10 kcal na dobę, więc kochane – nie żryjcie tyle, tłumacząc sobie, że bobasek przecież musi rosnąć. Bobaskowi tak naprawdę wystarczyłoby 5 tic-tac’ów do przeżycia -.- Jutro szykuje się mega, mega ciężki dzień, tj ćwiczenia z biofizy od 7 do 10, później o 11 do 14 seminaria z pedagogiki i na dokładkę od 14:45 do 17 ćwiczenia z anatomii. Ale, ale po 17 przyjeżdża do mnie Daddy, więc przetrwam, przetrwam ! Ah, znalazłam sobie torbę, po którą muszę szybko skoczyć. I klub fitness bliziutko!

Wybrałam się dzisiaj z J na pokaz świateł przed EURO 2012. Więcej o tym przeczytacie tutaj – kkklik , a ja Wam pokażę tylko kilka zdjęć, które udało mi się zrobić.

tak się buduje druga linia metra, która będzie przechodzić pod Wisłą. dla mnie to jakiś kosmos, dlatego nawet nie próbuję sobie wyobrazić jak oni chcą to zrobić. to nie są tematy dla małych girls ; – (

Reklamy

6 thoughts on “we found love /

 1. witchka pisze:

  Asiu, popieram Cię. Stawiam się zawsze w sytuacji takich kobiet. Nie urodziłabym dziecka z gwałtu, pewnie miałabym też moralne rozterki, gdybym wiedziała, że urodzi się bardzo kalekie lub ciąża zagraża mojemu życiu;/

  • withi pisze:

   Temat rzeka – za, jeżeli jest to ‚dziecko gwałtu’, przeciwko, jeżeli o wszystkie inne sytuacje chodzi.
   Nie można oceniać kobiety, która podjęła taką a nie inną decyzją, będąc ofiarą gwałtu. Nie jesteśmy sobie nawet w stanie wyobrazić co ona czuje, więc nie wolno jej krytykować za to co zrobiła, choć teoretycznie nie musiała.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s